10 chýb, ktoré zaručenie odplašia kvalitného muža

29/10/2018
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Nikto nie je dokonalý ani muži, ani ženy. V dnešnom článku sa zameriam na najčastejšie chyby, ktoré robia ženy. Sú to veci, ktoré ženy robia alebo hovoria. Verím, že sa to mojich zákazníčok netýka, a ak aj áno chybu si pripustia a v budúcnosti sa jej vyvarujú.

 

Nabudúce sa pozriem na chyby, ktoré robia muži. Niekedy toto správanie u žien spôsobené len tým že sa proste boja začať nový vzťah. Či k takým ženám patríš i ty zistíš v kvíze: Mám strach začať nový vzťah?

Ženy čo majú problémy so vzťahmi s mužmi hovoria:

1.     Nemám čas (pritom sa ale iba nechce stretnúť a je to len výhovorka)

čas

Túto vetu počul aspoň raz určite každý muž. Je mi jasné, že stále mať čas na niekoho sa jednoducho nedá. Ale ak je to len výhovorka, aby ste muža odplašili je to detinské priam trápne. Ak naozaj nemáte dámy čas sa stretnúť dajte jasne vedieť prečo, prípadne aspoň približne naznačte dôvod a samé navrhnite náhradný termín.

 

Ak naopak skutočne o stretnutie záujem nemáte, dá sa to povedať slušne a bez klamstiev. Napríklad prepáč ale necítim medzi nami chémiu...Ak je muž rozumný a zrelý dôvod pochopí, ak nie, je to jeho problém. Vzájomne si ušetríte čas.

2.     Dám ti vedieť kedy sa mi dá (takisto je to len forma výhovorky)

Túto vetu skôr používajú ženy čo sa rady hrajú s mužmi alebo ženy, ktoré majú „rozrobených“ viac mužov naraz... Ak to myslíte milé ženy vážne nič na tejto vete zlé nevidím, no ak je to len výhovorka, či forma manipulácie prestaňte s tým.

 

Vám by sa páčilo keby vám muž dával nádeje na rande a potom sa s vami len hral? Ak nemáte záujem o stretnutie vždy sa to dá taktne povedať, je to dospelé a seriózne jednanie.

3.     Rada pôjdem s tebou von znova (no je to len klamstvo)

Takúto vetu hovoria ženy, ktoré „nechcú“ zraniť muža, no žiaľ toto klamstvo ho zraní ešte viac. V skutočnosti to robia kvôli sebe, aby sa necítili zle. Úprimné vyjadrenie je lepšie pre oboch.

4.     Rada pôjdem s tebou na kávu (klamstvo)

káva

Takúto vetu hovoria ženy, ktoré nechcú byť za ,,zlú“. Ak nemáš záujem vidieť muža znova, či ísť na rande treba to slušne povedať a nie zavádzať. Ak ti nejaký muž už pri zoznámení nie je sympatický treba sa vyjadriť slušne nič sa nedeje...

5.     Nemám priateľa  (pritom ho má)

Ak sa ti nejaký muž páči a máš pritom priateľa je lepšie mu to povedať ako ho zavádzať, nie sme stroje, ale ľudia... Môže nás v rovnakom čase priťahovať viac ľudí naraz. Je to úplne normálne. Nie je ale normálne zatajovať vzťahy. Ak nie si vo vzťahu šťastná, tak ho treba ukončiť a potom skúsiť šťastie s niekým iným.

Záver čo ženy hovoria:

Sú to v podstate formy klamstiev a zavádzania. Kvalitné a rozumné ženy nemajú dôvod klamať sú otvorené a sebavedomé neskrývajú sa za trápne výhovorky. To robia len dievčatá. Muži chcú ženy, nie dievčatá.

 

Ženy čo majú problémy so vzťahmi s mužmi robia či (ne)robia:

6.     To, čo povedia kamarátky (prípadne iní ľudia)

Človek by mal žiť podľa seba, nie podľa toho, čo povedia iní, či už sú to kamarátky alebo niekto iný. Ono sa to môže zdať ako super nápad poradiť sa o mužovi s kamarátkami a podľa toho sa rozhodnúť...   Darmo tvojho nového skoro priateľa kamarátky „poznajú“ nepoznáš ho ty!

 

Na muža si urob svoj vlastný názor! Nepreberaj názor od kamarátky Katky, ktorá s ním chodila pred piatimi rokmi, či kamarátky Danky, s ktorou chodil pred desiatimi rokmi do školy a podobne.   Ony poznali jeho staré ja! Ľudia sa menia prakticky stále, hoci sa to nemusí zdať. Napríklad, ja som bol pred desiatimi rokmi veľmi tichý a hanblivý, no teraz som uvravený a otvorený. Zmenil som sa.

7.     Robia unáhlené závery (bez toho aby muža lepšie spoznali)

No nezaplatil za mňa raz na rande, je to lakomec! Neotvoril mi dvere, nie je to gentleman! Obliekol si strašnú košeľu, nevie sa obliecť! Bozkáva sa zle, nebude dobrý ani v inom... Býva u matky, je mamičkár! Nezarába veľa peňazí, nebude sa vedieť o seba postarať! Niekedy niečo nie je také, ako sa zdá!   Čo ak randil dakedy so zlatokopkou a takto testuje ženu či tiež nie je?

 

Čo ak ti neotvoril dvere, pretože z trémy na to zabudol alebo myslel na dačo iné (osobné problémy atď..)? Čo ak peknú košeľu, čo má doma, nevedel rýchlo nájsť alebo si všimol, že je na nej fľak a keďže nechcel meškať na rande, pri hľadaní niečoho pekného, obliekol si „škaredú“ košeľu?   Čo ak sa vie dobre bozkávať a má proste trému, prípadne v „iných“ veciach je šikovný?

 

Čo ak býva s matkou preto, lebo je ťažko chorá, a nemá dôvod ti to hovoriť, keďže ťa ešte málo pozná, prípadne býval sám keď mal priateľku, no keď sa rozišiel nájom za byt bol privysoký a nemohol si dovoliť platiť?

 

Čo ak rieši biznis, o ktorom nevieš, no nechce sa s ním chváliť lebo sa bojí že si žena, ktorá rieši peniaze? Čo ak si nekúpil auto, nie preto že nemá peniaze ale preto že nemá vodičský?

8. Neriešia svoje problémy s nízkym sebavedomím

Nízke sebavedomie sa pretavuje do problémov vo vzťahu... Či už je to žiarlivosť, domýšľavosť, prehnané prahnutie po pozornosti alebo podvádzanie. Ak milé dámy nemilujete samé seba.

 

9. Nemajú vysporiadaný vzťah s ex–priateľom

Mnoho žien robí túto chybu. Je asi najčastejšie rozšírená. Takéto ženy možno skáču z jedného vzťahu do druhého, lebo sa boja byť samé alebo si proste naivne myslia, že len muž bol na vine. Palica má ale dva konce... Končí to väčšinou potom tak, že takéto ženy sú zlomené, nešťastné, žiarlivé a podobne.

 

10.  Sú žiarlivé

Zdravá žiarlivosť je ok. Ale nie však chorá. Silná žiarlivosť je prejav strachu, nízkeho sebavedomia a vnútornej nerovnováhy.

Záver čo ženy robia:

Neriešia svoje problémy a ak aj áno, nešikovným - priam nevhodným spôsobom. Nechávajú sa ovplyvniť inými ľuďmi alebo okolnosťami viac ako by mali.

No active "ca-sidebar-13312" sidebar
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram