Ako ho zaujať

10/02/2020
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Ako ho zaujať a zároveň sa mu neponúkať? Mi muži máme radi zaujímavé ženy no čo nás odpudzuje je ak sa žena výslovne ponúka. Nedeje sa to často ale niektoré nevedia ako zaujať muža tak sa priam ponúkajú.

Aby si sa náhodou tejto chyby nedopustila i ty, prinášam ti krátky návod ako zaujať ho zaujať.

Ako ho teda zaujať?

Odlíš sa

zmena

Nie všetky ženy sú úplne krásne, niektoré sú podpriemerne iné nadpriemerne. Ak ho chceš zaujať jeden zo spôsobom je odlíšiť sa od ostatných žien. Odlíšiť sa môžeš výrazne rôznymi spôsobmi:

 • Začni nové hobby
 • Zmeň image
 • Začni robiť veci inak ako väčšina napríklad fotí sa väčšina tvojich kamarátok na instagram? Buď iná! Začni fotiť zaujímavé miesta! Niektorých mužov už unavujú narcistické ženy. Je to jedna z tvojich šancí odlíšiť sa.
 • Zmeň niečo čo si väčšina žien možno ani netrúfne napríklad začni podnikať, začni písať príbehy.

Prevezmi iniciatívu (vhodne)

aktívna žena

Ak to urobíš dobre určite ho zaujmeš. Nesmie to ale pôsobiť zúfalo a že ho okato chceš. Napríklad ak chceš zaujať kolegu z práce navrhni kolegom a kolegyniam spoločnú akciu. Nebude to zjavné že máš o neho záujem. Zároveň ale ukážeš že nie si pasívna – vieš sa baviť.

...

Staň sa viac vtipná

Humor je niečo som si všimol viac u mužov. Samozrejme sú i nudný muži. Ale to nie je témou tohto článku. Niekde som čítal že vtipný ľudia sú viac kreatívny. Dáva mi to zmysel. Vtipné ženy používajú slová iným spôsobom a dokážu i z nudnej situácie vytvoriť vtipnú.

Pomôcť ti môžu rôzne príhody. Či už z detstva alebo z práce. Ak ich toľko nemáš môžeš si pomôcť vymyslený príbehmi. Vtipmi.

...

Mladistvosť

Pozor nemyslím tým byť mladá ale pôsobiť mladým dojmom. Je to o prístupe k životu – správanie „mladých“.

Mnoho žien si myslí že je to iba o veku. Ty potrebuješ zaujať muža ktorý chcieť teba nie nejakú mladšiu a krajšiu ženu. Proste bude akceptovať aká si.

 • Nenasleduj sociálne pravidlá aká by si mala „byť“ na svoj vek
 • Obleč sa do toho v čom sa cítiš dobre
 • Buď autentická ak ti niečo vadí na sebe „ťahá“ ťa dole zmeň to/zlepši je vždy čo zlepšovať ako bonus sa budeš cítiť viac sebavedomo

Vysokými štandardmi a sebahodnotou/sebavedomým

Ako ho chceš naozaj zaujať dobrý spôsob je ukázať že máš svoje štandardy a uvedomuješ si vlastnú hodnotu. Nedáš sa predať lacno no zároveň nerobíš zbytočné drahoty. Ak muž nespĺňa kritériá na partnera nebudeš s ním randiť. ( za podmienky že budú primerané a priemerný či mierne nadpriemerný muž ich môže aj reálne splniť).

Pod sebavedomým nemyslím nafúkanosť či agresívne správanie typu – pozveš ho na rande. Nauč sa ako mať zdravé sebavedomie!

 • Maj jasno akého muža chceš, ak to nespĺňa nechaj ho ísť (uplatňuj ale pravidlo reálnych nárokov)
 • Neskrývaj svoju osobnosť
 • Uvedom si že si úlovok!

Vzhľad

Samozrejme muža zaujíma aj vzhľad. Ideálne postava tipu presýpacie hodiny. Nezúfaj ak takú postavu nemáš, mužom sa páči rôzny typ postáv. Dôležité je byť spokojná so svojím vzhľadom týmto muža môžeš zaujať. Mňa ako muža napríklad vždy nadchne žena ktorá je spokojná so svojím telom a vie využiť svoje prednosti.

Ak ťa zaujíma aký typ postavy považujú muži a ženy prečítaj si článok o postavách.

 • Nos oblečenie ktoré zvýraznia tvoju postavu (lepšie partie)
 • Miluj svoje telo. Ak ho nebudeš mať rada ty ako môžeš čakať že ho bude mať rád niekto iný?
 • Nerieš dookola svoju váhu. Sto ľudí má sto chutí.

Pozitívny prístup

 

Svet tam vonku je plný negatívnych ľudí. Opýtaj sa otázku samej seba zaujal byť muž ktorý je negatívny, uhundraný či zlostný? Asi nie však!

Muža skôr zaujme žena ktorá je hravá, pozitívna a povzbudivá. Bude sa pri nej cítiť skvele. Teba pravdepodobne zaujímajú muži s takýmito vlastnosťami však?

Zaujímavý fakt – ľudom ktorí sa negatívne vyjadrujú o iných ľuďoch priradzujeme podvedome tieto negatívne vlastnosti a hodnotenia!!!

Vedci robili zaujímavý výskum kde ukazovali mužom fotky rôznych žien.  Jedna skupina nedostala o ženách žiadne informácie, a druhá dostala informácie o ich osobnostiach. Účastníci potom hodnotili viac žien pozitívne (i ženy ktoré boli bacuľky!) pokiaľ vedeli o nich niečo pozitívne, pokiaľ to bolo negatívne menej mužov označovalo takéto ženy ako atraktívne.

Ako ukázať svoj pozitívny prístup?

 • Odolaj hovoriť o negatívnych myšlienkach (nechaj ich ísť)
 • Nehovor o svojom nepriateľovi. Naisto to prinesie negatívnu energiu!
 • Ak je muž negatívny zmeň tému

Úprimnosť

Možno to nie je zjavné pre každého človeka ale úprimnosť sa vypláca. Podľa výskumu ľudia ktorí sú úprimní sa javia ako viac v kondícii, zdraví a milí.

Tvoja energia a vibrovanie

Už sa ti určite stalo že si stretla niekoho a po pár sekundách si pomyslela „Fíha, zaujíma ma.“

 • Keď nabudúce pôjdeš von všímaj si iných ľudí uisti sa čo ľudí k nim priťahuje. Rob si poznámky!
 • Staň sa „paňou“ miesta. Ak ukážeš sebadôveru tvoja energia vzrastie. Lepšiu energiu a celkové vyžarovanie dosiahneš športom či tancovaním.

Tvoj mozog / inteligencia

Posledné ale nemenej dôležité je tvoja inteligencia. Je to tvoje najväčšie aktívum. Tak ho používaj!

Rovnaké typy ľudí sa priťahujú. Bystrých a sebavedomých mužov budú zaujímať bystré a sebavedomé ženy.

Naopak hlúpy a neistých muži sa boja inteligentných žien. Cítia sa pri nich nemenejcenný.

Neboj sa ukázať svoju inteligenciu, kvalitného muža zaujme nekvalitného odplaší. Čítaj kvalitné knihy, stretávaj múdrych ľudí a tvoj mozog a budúci priateľ sa ti zavďačia.

No active "ca-sidebar-13312" sidebar
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram