Ako zaujať muža?

08/05/2018
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Ako zaujať muža?  Prekvapil som sa ako často sa túto otázku pýtajú ženy googla. Nezvyknem sa snažiť zaujať mužov, ale viem čo mňa ako muža zaujme na ženách.

Každá žena môže zaujať muža niečím iným. Po stretnutiach s rôznymi ženami, som si uvedomil že každá žena mala niečo do seba. Každá žena má prednosti i slabosti.

 

Ukážem ti niekoľko príkladov čím ma zaujala žena. Stačí sa v niektorých vlastnostiach len nájsť a vhodne ich odprezentovať pred mužov. A následný záujem muža je takmer istý!

 

1.Vzhľad

 

Viem, viem je to povrchné ale ako prvý ma napadol vzhľad. Nebudem nikoho klamať vzhľad je pre každého muža do určitej miery dôležitý. Hlavne na začiatku. Som si vedomý že nie každá žena vyzerá ako modelka – nie je to reálne.

 

Občas stačí málo a aj priemerne vyzerajúca žena zaujme muža. Ako? Napríklad tak že sa vkusne oblečie – tému obliekania a to konkrétne Ako sa obliecť na párty rozoberám v nedávnom článku, stará sa o seba – tým nemyslím kozmetiku a makeup (ver mi väčšina normálnych mužov má po krk umelých barbín) ale skôr že vidno že nesedí len na zadku – má krajšiu postavu zo športu.

 

Je jedno či sa budeš venovať behaniu, tancovaniu alebo fitnes. Možností je veľa. A ako bonus spoznáš pri týchto aktivitách mnoho zaujímavých ľudí i mužov.Alebo ak sa na to necítiš môžeš prísť na rýchle rande J Zaujíma ťa čo je rýchle rande? Odpoveď na túto otázku nájdeš v článku: 6 mýtov speed datingu

 

2. Sebavedomie

 

sebavedomá žena

 

Teraz budem možno kritický na ženy ale som úprimný človek, všimol som si že veľa žien nemá zdravé sebavedomie. Pre mňa ako muža je zdravo sebavedomá žena veľmi zaujímavá a atraktívna. Ver mi tento názor má veľa mužov. Už máme plné zuby neistých žien čo neveria vo svoje schopnosti, čo riešia priveľmi svoj vzhľad – myslia si že sú tučné a podobné nezmysli. Sebavedomie je extrémne príťažlivé.

 

Ak dokážeš ukázať zdravé sebavedomie, odlíš sa tým od zástupu atraktívnych no zároveň neistých žien. Ty chceš predsa zaujať muža však? Nie ho odradiť?!

 

3. Inteligencia

 

Nemyslím tým že máš s mužom viesť filozofické rozhovory, prípadne riešiť jadrovú fyziku. Alebo mať vysokoškolský diplom. Skôr ukázať že nie si len nejaká sliepka, čo nemá prehľad a rieši len hlúposti. Vo očiach každého inteligentného a atraktívneho muža automaticky stúpneš, ak ukážeš že sa vieš rozumne rozprávať na rôzne témy. Poviem ti tajomstvo každý muž túži po krásnej a inteligentnej žene.

 

4. Zmysel pre humor

Čo mňa osobne najviac zaujme na žene, je zmysel pre humor. Žiaľ naozaj vtipných žien som doteraz stretol málo. Asi som nemal šťastie. Krásnych žien je relatívne veľa ale vtipných naozaj málo. Smiech a radosť je ako červený koberec ktorý vedie k cieľu – ako zaujať muža! Ver mi, každý muž mal už rande so ženou čo bola veľmi nudná.

 

Muž by nemal byť len šašo pre ženu ktorý ju zabáva. Rande je pre oboch oveľa zábavnejšie a lepšie ak je aj žena vtipná.

Je to vynikajúci spôsob aby si zaujala muža ktorý ťa priťahuje.

5. Aktivita

 

Táto vlastnosť mi na ženách tiež veľmi imponuje. Ak je žena aktívna ukáže tým mužovi že vie čo chce, že má sebavedomie a zároveň že má inteligenciu. My muži vieme kadečo no nevieme čítať myšlienky.

 

Mnoho menej skúsených mužov (či natvrdlých) ocení ak prevezmeš iniciatívu a ukážeš mu záujem, navrhneš spoločnú aktivitu čokoľvek. Je 21 storočie, dávno je preč čas gavalierov a dám.  Ženy chcú byť emancipované toto je jedna z ciest.

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget]

6. Úprimnosť a otvorenosť

 

Ako som spomínal i vyššie my muži nevieme čítať myšlienky a vždy oceníme keď nám to vy ženy „uľahčíte“. Stačí tak málo. Byť úprimná a vyjadriť sa jasne, nie v hádankách. My muži sme asi naozaj občas natvrdli J Nepochopíme vždy vaše náznaky čo chcete a čo nechcete.  Asi takmer každý muž z môjho okolia spoznal ženy čo boli naoko veľmi dokonalé no žiaľ nečitateľné.  V staršom článku: Najväčší zabijak vzťahov túto tému rozoberám podrobnejšie.

 

Mnoho mužov takéto správanie odradí natoľko, že o ženu stratí záujem lebo nevie na čom je. Dámy, vy by ste chceli muža čo by sa vyjadroval v hádankách a nevedeli ste ako to s vami vážne myslí?

 

7. Vyrovnanosť

 

 

V neposlednom rade čo ma napadlo je vyrovnanosť. Mnoho žien si prešlo ťažkými časmi z ex-partnermi, prípadne osobnými problémami. Ak sa ale dokážu preniesť cez minulosť, stanú sa z nich lepšie a vyrovnanejšie osoby. Nie nadarmo sa hovorí: „Čo ťa nezabije to ťa posilní“. Muž automaticky zbystrí pozornosť, ak spozná ženu ktorá je vyrovnaná a v pohode. Je to veľká kvalita ktorá sa tak často nevidí.

 

Verím že si sa v niektorých opisoch žien ktoré sú podľa mňa zaujímavé našla, ak nie nezúfaj je mnoho spôsobov ako zaujať muža ktorý ťa priťahuje a to nielen vzhľadom. Máš nápady čo by som tam mohol doplniť, prípadne upraviť? Podeľ sa o tom spolu s ostatnými dole v komentároch.

No active "ca-sidebar-13312" sidebar
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram