Často kladené otázky

Zhrnul som pre teba najčastejšie  pýtané sa otázky. aby si mi nemusel/a písať / volať a ty si mohol / mohla rýchlejšie zoznámiť!

 

Našiel / našla si nejakú otázku ktorá tu nie je uvedená? Napíš mi ju a ju doplním.

 

Moja otázka
Ak chceš dostať upozornenie na zodpovedanú otázku zadaj sem svoj mail

 

Ako to prebieha?

Dámy – sa usadia k očíslovanému stolu a po 5 minútach sa budú pri vás striedať noví muži, až dovtedy kým sa nevystriedajú všetci.

 

Rozprávate sa spolu 5 minút – dostatočne dlhý čas nato, aby ste zistili, či je vám ten druhý sympatický alebo nie. Pokiaľ budú sympatie vzájomné  dostanete po vyhodnotení kontakt na seba. Pokiaľ bude zhoda len jednostranná tak nedostane kontakt nikto.

 

Kde to bude prebiehať? Momentálne máme dohodnutú spoluprácu s reštauráciou Atlét. V Budúcnosti chystáme i iné podniky.

 

Aké sú hlavné výhody raketového rande?

 

pomáhajú zoznámiť sa keď napr. nemáte možnosti, prípadne čas…
ideálne riešenie pre vyťažených ľudí, ktorí majú málo času na hľadanie partnera na jednom rýchlom rande miniete peniaze iba raz spoznáte viac ľudí na jednom stretnutí ľudia sú z vášho mesta a jeho blízkeho okolia

 

  • zoznámenie je anonymné– (telefónne číslo, mail a pod.) poskytujeme iba po vzájomnej zhode
  • stretnete sa naživo– nič online: môžete sa porozprávať naživo, počuť hlas, vnímať mimiku , cítiť vôňu…

 

  • šetríte výrazne čas– podľa výskumov neverbálnej komunikácie 1 hodina osobného stretnutia sa rovná 2 týždňom intenzívnej komunikácie online naozaj máte toľko času na online zoznamovanie ?
  • na rozhovor máte vymedzený čas– ak vám človek práve “nesadne”, 5 minút ubehne rýchlo
  • zlepšíte sa v komunikácii

 

  • s našou službou ušetríte peniaze i čas– nemusíte tráviť veľa času hľadaním, stretávaním a nakoniec platením peňazí za množstvo kávičiek, pohárov vína…
  • naše raketové rande sú garantované: pokiaľ si nikoho nevyberiete, máte možnosť to prísť znova a ďalšie rande máte zadarmo!
  • nápoj na osvieženie máte v cene

 

  • pre menej skúsených či hanblivých je príležitosť ako rozvíjať svoje komunikačné schopnosti
  • pred Raketových rande dostanete tipy na rande – či už z našej web stránky prípadne vám pomôže naše zlepšenie speed datingu (na základe čoho sa zlepšuje kvalita rozhovorov až o 80%)

 

Kto sú naši klienti

Naši klienti sú ľudia vo veku od 18 do cca 60 rokov. Sledujú spoločný cieľ, a to: nemajú svojho partnera a hľadajú svoju lásku alebo nových priateľov a hlavne hľadajú zoznámenie!

 

Ako často sa konajú Raketové rande?

Podľa záujmu  v priemere raz za týždeň rozdelené na základe vekovej kategórie.

 

V ktorých mestách je možné zoznámiť sa?

Banská Bystrica podľa záujmu je možnosť zoznámiť sa v Bratislave a Košiciach.

 

Bude 5 minút dostatočne dlhý čas na zoznámenie?

5 minút je postačujúci čas nato, aby ste zistili, či je vám sympatická alebo nie je. Ako tvrdia psychológovia, stačí len niekoľko sekúnd…

 

Koľko ľudí sa zúčastňuje v priemere na speed datingu / rýchlom rande?

Je to rôzne podľa vekovej kategórie, obdobia… Môže to byť 5 až 10 žien respektíve mužov. V prípade zrušenia svojej účasti na poslednú chvíľu, môže byť počet i menší. Stretnutia sa realizujú s minimálnou účasťou 2 párov.

 

Kto uvidí moje kontaktné údaje pri Raketovom rande

Vaše kontaktné údaje sú dostupné len nám. Po stretnutí ich sprístupníme aj Vami vybraným účastníkom, ktorých si označíte. Samozrejme, tento účastník musí označiť aj Vás. Ak nebude zhoda na oboch stranách, nedostane Vaše údaje a ani Vy jeho.


Darčekové poukazy na 
Raketové rande

Máte kamarátov, kolegov v práci alebo známych ktorý sa chcú zoznámiť a hľadáte pre nich vhodný darček?

 

Ponúkame vám možnosť kúpiť darčekové poukazy na rýchle zoznámenie. Darčekový poukaz je platný 6 mesiacov a obdržíte ho ako .png obrázok na mail.

 

Zrušenie raketového rande a vrátenie poplatku

 

Kedy sa dozviem o zrušení termínu stretnutia?

V prípade zrušenia Vás budeme informovať 3 dni vopred mailom.

 

Dostanem svoje peniaze späť?

V prípade, že stretnutie bude zrušené zo strany organizátora, budete mať možnosť zúčastniť sa iného (náhradného) termínu alebo je možnosť vrátenia peňazí.

 

Dostanem svoje peniaze späť, keď sa na rande nedostavím?

Peniaze Vám vrátime, pokiaľ svoju účasť zrušíte najneskôr do 7 kalendárnych dní pred termínom konania stretnutia, na ktoré ste sa prihlásili. Ak zrušíte účasť aspoň 72 hodín pred začiatkom akcie, máte možnosť použiť zaplatený poplatok na iný termín Raketového rande – najneskôr do 3 mesiacov.

 

 

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram