O čom sa rozprávať s mužom

03/01/2020
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

O čom sa rozprávať s mužom?

 

Rozhovor je o dvoch nie o tebe, nie o ňom. Nemôže to byť monológ ale dialóg.

 

10 tipov o čom sa rozprávať s mužom

 

1. Pýtaj sa otázky, ale nechaj priestor aj jemu

 

Ak sa rozprávaš s mužom mal by to byť rozhovor nie výsluch. Tebe by sa páčilo keby sa ťa niekto len pýtal otázky. Iba sa pýtať otázky je pasca. Opýtaš sa niečo a on odpovedá. Po pár otázkach mu to môže prísť divné a môže sa zľaknúť.

 

2. Pýtaj sa na jeho záujmy

 

Muži asi najradšej rozprávajú o tom čo ich zaujíma. Či je to už futbal, hokej alebo čokoľvek iné. Priam žiaria pri tom. Je dôležité či máte spoločné záujmy, podľa výskumu 64% manželských párov ktoré majú spoločné záujmy je kľúč ku úspešnému vzťahu.

 

3. Zahraj si hru „Chcel by si radšej“

 

Je to zaujímavý spôsob rozprávania sa. Táto hra je zaujímavá a pomôže ti lepšie pochopiť muža. Hlavná myšlienka je dať mu možnosť vybrať si z dvoch možností. Tu je niekoľko príkladov:

 

Radšej by si stratil chuť alebo čuch?
Radšej by si býval vo veľkom meste alebo na dedine?

Vyskúšaj to, stojí to za to!

 

4. Zisti viac o jeho snoch

Aj keď sa opýtaš na rande čo robí, to nevysvetlí presne aký to je muž. Čo je jeho vášeň? Čo ho ženie dopredu? Čo ho motivuje?

 

Čo chcel robiť ako dieťa? Čo by robil ak by peniaze nehrali rolu? Takéto otázky mu pomôžu viac sa otvoriť a ty ho spoznáš rýchlejšie.

 

5. Zisti viac o jeho práci

Áno viem práca môže byť nudná téma, a pýtajú sa to všetci. Ale dá sa to robiť inak, opýtaj sa ho niekoľko otázok ako napríklad:

 

  • Ako vyzerá tvoj bežný pracovný deň?
  • Čo máš najradšej na svojej práci?
  • Čo naopak na svojej práci nemáš rád?
  • Máš rád svojich kolegov?

 

 

6. Rozprávaj sa o hudbe a filmoch

 

Ďalšia zaujímavá téma je pop-kultúra. Aký typ filmov a hudby má rád? Aj keď nebudete mať rovnaký vkus nevadí, aspoň budeš vedieť aký je a čo ho definuje. Radšej ako neskôr.

 

7. Rozprávajte sa o jedle

 

Každý má rád jedlo. A rád sa baví o ňom. Je to univerzálna téma. Môžete sa baviť o obľúbenom jedle, čo nemáš rada a čo áno. O varení...

 

8. Sex

Táto téma je vhodná na neskôr. Pravda ale je, že asi každý zdravý muž sa baví rád o sexe. O sexe sa dá baviť i slušne. Je to dôležitá téma preto aby ste zistili aké máte erotické fantázie, potreby a podobne. Bez kvalitného sexu môže byť ťažko kvalitný vzťah. Je to ako korenie pri jedle. Netvorí jedlo ale zlepšuje ho.

 

9. Rodina

 

Rodinné pomery ti môžu ukázať ako je nastavený do rodiny, s kým vyrastal a podobne. V neskorších fázach randenia môžeš zistiť jeho názor koľko chce mať detí a či vôbec chce mať rodinu.

 

10. Detstvo a príbehy z detstva

 

Čo vyviedol ako malý? Kto bol jeho najlepší kamarát? Ako sa najradšej hral keď bol malý? Tieto zdanlivo nepodstatné otázky ti veľa ukážu o jeho osobnosti. Bol samotár alebo stredobod pozornosti? Osobnosť sa formuje hlavne v detstve a tieto otázky ti ukážu čo formovalo jeho osobnosť.

 

 

No active "ca-sidebar-13312" sidebar
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram