Páry ktoré sa zobrali vďaka speed datingu

22/03/2017
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

Často dostávam otázky tipu: „Dali sa do kopy ľudia vďaka speed datingu?“ „Funguje to?“ „Vydržalo im to?“ V tomto článku vám ukážem reálne príklady - skúsenosti so speed datingom. Áno je to možné! Vybral som pre vás príbehy ľudí z Čiech a Ameriky.

 

Skúsenosti so speed datingom zo zahraničia

 

Martina a David

 

 

Nečakali sme, že sa na rýchlom rande zoznámime. Chceli by sme Vám poďakovať, že organizujete zoznamku rýchle rande. Obaja sme na ňu šli po prví krát 1.10.2012 a už vlastne i naposledy. Pretože u nás oboch bola zhoda.  Pritom ani jeden z nás nečakal, že sa zoznámi. Tento rok v júni sme prežili krásnu svadbu na ktorú budeme dlho spomínať. Všetkým nezadaným môžeme len odporučiť a priať, že aj im to vyjde.  

S & N

 

Keďže sa mi rýchle rande naozaj páčilo, prišla som znova Rýchle rande bolo skvelé, zábavné a naozaj to funguje! Zúčastnila som sa niekoľkokrát - prvýkrát som chcela len skúsiť niečo nové a trochu sa rozptýliť. Keďže sa mi rýchle rande naozaj páčilo, prišla som znova ... A potom som stretla JEHO, skvelého muža, ktorý sa stal mojím manželom a s ktorým teraz máme báječnú dcéru.

 

Joslyn & Bernie - (Las Vegas, November 2016)

  Mali sme okamžité spojenie. Videli sme sa cez celú miestnosť pred udalosťou, ktorá ešte ani nezačala! O necelý rok neskôr, 8. októbra 2016, sme sa zasnúbili. Vždy som verila v speed-dating a som taká pyšná, že sa zoznámila so svojím manželom takto. Rada sa zoznamujem tvárou v tvár. Nikdy neuškodí precvičiť si svoje konverzačné schopnosti! 🙂   Akcia ktorej sme sa zúčastnili prebehla hladko. Cítili sme sa dobre.  

Brenda Strong (teraz Jacksonová!) – Los Angeles

Stretli sme sa ma jednej z vašich akcií v novembri roku 2010 v Kimera v Newport Beach v Kalifornii a v septembri tohto roka (2012) sme oslávili rozprávkové svadbu s priateľmi a rodinou! Nasledovala najkrajšia svadobná cesta vo Francúzsku. Chcem vám poďakovať že ste nás zoznámili!   Tak čo už veríte na rýchle rande? Ak sa vám článok páčil dajte lajk alebo ho zdieľajte ďalej!

 

Prikladám stránky z ktorých som čerpal: http://www.randemotyl.cz/cs/rychle-rande/svatby-paru-z-rychleho-rande a http://www.pre-dating.com/success.php3

No active "ca-sidebar-13312" sidebar
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram