Pohľad žien na vzťahy a zoznamovanie 2. časť

28/04/2017
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Tak ako som sľúbil, prinášam pokračovanie. Vyspovedal som pre vás ďalšie ženy. V príprave mám pohľad z mužskej strany! Máte sa na čo tešiť. Ak ste nečítali prvú časť Pohľad žien na vzťahy mohla by vás zaujímať!

 

 

Veronika 18 rokov - študentka

  Aká je tvoja osobná vášeň (čo rada robíš)? Tanec, filmy – historické. Aký tip mužov sa ti páči (čo sa týka vzhľadu)? Tmavší typ, straší. Čo majú oblečené muži ktorý sa ti páčia? Oblek, košeľa...   Aké vlastnosti sa ti páčia na mužoch? Inteligencia, empatia, nesebeckosť.

 

Kde sa najčastejšie zoznamuješ s novými ľuďmi?  (respektíve ako?) Na podujatiach, cez niekoho. Osobne. Keď stretneš 10 mužov koľko z nich sa ti zapáči priemerne? 2 z 10. Kde si mala najlepšie rande? (aké to bolo?) Divadlo, večera.   Chodíš momentálne s niekým čo ti vyhovuje? Nechodím s nikým. Ako sa veľmi o teba snažil muž od 1 do 10 (keď si s niekým naposledy chodila)? 6 z 10 Prečo ste sa dali do kopy? Padli sme si do oka.

 

 

Eva 20 rokov, študentka

  Aká je tvoja osobná vášeň (čo rada robíš)? Prechádzky, crosfit, rada chodím na kávu, čítam knihy. Aký tip mužov sa ti páči (čo sa týka vzhľadu)? Tmavší typ, až tak nezáleží na vzhľade. Čo majú oblečené muži ktorý sa ti páčia? Nejako veľmi to neriešim. Je pre mňa dôležité aby bol: upravený, hygiena a vôňa.   Aké vlastnosti sa ti páčia na mužoch? Inteligentný, vtipný, sebavedomí, pozitívny.

 

Kde sa najčastejšie zoznamuješ s novými ľuďmi?  (respektíve ako?) Cez známych. Naživo. Keď stretneš 10 mužov koľko z nich sa ti zapáči priemerne? 3 z 10. Kde si mala najlepšie rande? (aké to bolo?) Zobral ma na loď. Na padle bording. Trvalo 3 hodiny na rôznych miestach.   Chodíš momentálne s niekým čo ti vyhovuje? Nie. Ako sa veľmi o teba snažil muž od 1 do 10 (keď si s niekým naposledy chodila)? Nechodila. Prečo ste sa dali do kopy? -

Majka 23 rokov, študentka VŠ

 

Aká je tvoja osobná vášeň (čo rada robíš)? Rada cestujem. Mám rada jazyky. Iné kultúry.  Rada varím a čítam. Rada plávam, mám rada vodu. Aký tip mužov sa ti páči (čo sa týka vzhľadu)? Nie som moc zameraná na vzhľad. Čo majú oblečené muži ktorý sa ti páčia? Košeľa.   Aké vlastnosti sa ti páčia na mužoch? Vtipný, komunikatívny nie som zameraná na vzhľad.

Kde sa najčastejšie zoznamuješ s novými ľuďmi?  (respektíve ako?) V práci a v škole. Naživo Keď stretneš 10 mužov koľko z nich sa ti zapáči priemerne? 1 z 10. Kde si mala najlepšie rande? (aké to bolo?) Zoo. Pred dva a pol rokom. Zoo, skombinované s inými miestami.   Chodíš momentálne s niekým čo ti vyhovuje? Áno. Ako sa veľmi o teba snažil muž od 1 do 10 (keď si s niekým naposledy chodila)? 9 z 10. Prečo ste sa dali do kopy? Sadli sme si názorovo. Bolo mi s ním príjemne. Akoby sme sa poznali dlho.

 

 

Nina 18 rokov – študentka SŠ

  Aká je tvoja osobná vášeň (čo rada robíš)? Zábava, Tenis, Šport. S kamarátkou. Aký tip mužov sa ti páči (čo sa týka vzhľadu)? Modré oči, blonďáci. Vyšší. Čo majú oblečené muži ktorý sa ti páčia? Športovo. Slušne aj občas.   Aké vlastnosti sa ti páčia na mužoch? Láskavosť, dobrosrdečnosť.

Kde sa najčastejšie zoznamuješ s novými ľuďmi?  (respektíve ako?) V Ministri. Naživo nie zoznamky. Keď stretneš 10 mužov koľko z nich sa ti zapáči priemerne? 2 z 10. Kde si mala najlepšie rande? (aké to bolo?) Kino   Chodíš momentálne s niekým čo ti vyhovuje? Nie. Ako sa veľmi o teba snažil muž od 1 do 10 (keď si s niekým naposledy chodila)? 4 z 10. Prečo ste sa dali do kopy? Porozumeli sme si.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ďalej alebo dajte lajk !

No active "ca-sidebar-13312" sidebar
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram