Ako sa obliecť (upraviť) na rande

25/07/2017
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

V dnešnom článku sa vám pokúsim pomôcť. Chcete predsa urobiť dobrý dojem však?

Vôňa - parfum

  Na dennú potrebu a pre mladšie ženy a dievčatá sa hodí skôr jemnejšia vôňa, večer si môžeme vybrať ťažší a nápaditejší variant. Parfum použijeme v rozumnej miere.

Nechcete smrdieť predsa ako drogéria však? Dôležité je to najmä vtedy keď sme napr. na obede. Chcete cítiť vôňu jedla alebo voňavky?   Parfum nanášame na miesta, kde tepny zahrievajú pokožku (krk, spánky a vnútorné zápästia , aby sa aromatické látky postupne odparovali.

 

Oholenie

  holiaca sadaOkrem základnej hygieny by si mal muž upraviť líca a bradu. Ak chceme urobiť svojím mužným strniskom, musí byť na prvý pohľad zrejmé že ide o zámer. Nie nedbalosť! Bradu sa odporúča mať zastrihnutú na rovnakú dĺžku, starostlivo zastrihnutú okolo pier.

 

Ak nepokrýva celú časť líc a krku, musíme byť na ostatných miestach hladko oholený.

Pri holení si zároveň všimneme vyčnievajúce chĺpky v nose a "divoké" obočie. Nechcete vyzerať ako opičiak však? Do tejto kategórie patria ostrihané nechty a umyté vlasy. Ideálne sa oholiť podpazušie.

 

Oblečenie

úprava na rande

úprava na rande

Čo si teda obliecť na rande? V prvom rade si treba dať otázku kam idem na schôdzku... Idem do kaviarne? Na obed alebo hrať tenis? Podľa toho zvoliť oblečenie.

Páni nič nepokazíte s košeľou a peknými nohavicami, prípadne bežným pekným a čistým oblečením.  Veľmi nezaboduje v teplákoch a tričku... Prosím vás neoblečte si na rande čo nosíte stále! Viem móda nie je pre väčšina z nás...

Idete na rande nie na pivo s kamarátmi!   Dámy ideálne niečo ženské ako sú šaty, sukňa prípadne pekné nohavice ktorá zvýraznia prednosti vašej postavy. Nič zbytočne vyzývavé nechcete pôsobiť lacno však?

 

  Mali by ste si obliecť niečo, v čom sa dobre cítite a aj vám to pristane. Ak si neviete dať rady, požiadajte o radu niekoho z vašich známych čo má vkus.

Makeup

make up

makeup

Ako sa namaľovať? No keďže som muž nevyznám sa v tom moc tak som sa opýtal na názor žien a čosi prečítal.

Je to jednoduché menej je viac. Maskara a jemné tiene spravia divy. Rúž bledo červený prípadne stredne červený.   Elegantný a nie príliš vyzývavý makeup, samozrejme podľa toho čo máte oblečené a kam idete.
Ako sa správne a vkusne maľovať si pozrite na videu         "https://www.youtube.com/watch?v=ajvZNf1cd4w" width=300 height=240 ] Vkusne namaľovaná žena je pre muža radosť pozerať.

 

Názory ľudí

 Michaela 38 rokov - Muž by mal byť elegantný, košeľu s dlhým rukávom ak je horúco môže si ju vyhrnúť. Nohavice hoci aj rifle. Topánky nie sandále. Žena nič vyzývavé. Niečo pozdvihne nie len jej vonkajšiu krásu ale aj vnútornú. Napr. šaty, blúzku s decentným výstrihom prípadne pekné nohavice. Nie krikľavé farby. Modré, biele a pod. Dokonca decentná ružová je pekná na mužovi. Jemná ružová. Videla som to nosiť mužov na Malte aj v Anglicku.

Ján 40 rokov - muž by si mal obliecť niečo slušné najlepšie veci.  Konšela s límcom, nohavice dlhé a topánky podľa počasia. Nemalo by to byť tričko. Žena - solídne oblečenie.

Barbora 19 rokov - žena nič športové ale elegantné. Na mužovi by ma upútala voňavka. Mal by si obliecť nohavice, tričko. Farba aká sa mu hodí.   Zuzka 17 rokov - žena úzke rifle a blúzku bielu. Muž a rifle a košeľu.

Eva 20 rokov - muž aj žena by si mal obliecť to v čom sa cíti dobre a nemusel sa obmedzovať. Aby sa cítili prirodzene.   Zdroje: Veľká kniha Etikety - Ladislav špaček, internet - youtube a rozhovori s ľuďmi.

No active "ca-sidebar-13312" sidebar
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram