Prečo by si nemala mať príliš vysoké nároky na muža

28/01/2020
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Nároky na muža má každá žena rôzne, problém nastáva ak sú tieto nároky privysoké.

Keď máš 20 rokov - môžeš si partnera vyberať. Všetky pohľady sú len na tebe, a správneho muža si jednoducho ľahko vyberieš. Čo však vtedy, ak máš po 30-tke a tvoje možnosti nájsť princa trochu klesli? Je tu totiž i mladšia generácia žien a aj muži si môžu viac vyberať. Nevešaj však hlavu, možno je správny čas na rýchle rande. To ti síce nezaručí, že nájdeš princa ale možno nájdeš správneho muža, ktorý ťa bude akceptovať i s tvojimi chybami.

 

Aké má priemerná žena nároky na muža?

 

Ženy majú vysoké nároky na muža stačí si pozrieť profily:

 


Vezmime to z druhej strany predstav si že čítaš na zoznamke takýto profil:

 

Hľadám ženu ktorá spĺňa nasledovné:

 

  • Meria aspoň 170 cm
  • Má prsia veľkosť C
  • Je športovej postavy
  • Má dobre platenú prácu

 

Máš reálne nároky na muža?

 

Znie to tiež absurdne však?

 

Problém je že tieto nároky tridsiatničok spĺňa cca 10% mužov, a tí ktorí to spĺňajú sú buď zadaný – majú deti a rodiny alebo chcú mladšie partnerky ktoré sú atraktívnejšie ako tridsiatničky.

Muž nemá veľkú motiváciu chcieť tridsiatničku do vážneho vzťahu so záväzkami a vysokými nárokmi, ak môže mať voľnejší vzťah s dajme tomu 25 ročnou ženou bez záväzkov.

 

Ženy podľahli ilúziu že môžu mať všetko

  • Kariéru
  • Zábavu
  • Úžasného chlapa

A to v tridsiatke.

 

Úspešné ženy nechcú pána priemerného, problém je že štatisticky nie je pre ne toľko kvalitných mužov.

 

20% mladých mužov má príťažlivosť 80% mladých žien. Priemerných mužov si nevšímajú. Chcú najlepších. Mladé ženy si môžu vyberať. Majú možnosti.

 

Ženy si to neuvedomujú. S vekom ich atraktivita výrazne klesá. Nemôžu byť tak vyberavé. 100% žien nemôže chcieť 10-20% top mužov. Je to matematika. Nie je to proste možné.

 

Problém sú očakávania

 

Ženy očakávajú že ich budú chcieť krásny muži, ako keď mali dvadsať. Je to sladká rozprávka že na ženy čaká princ na bielom koni.  Môžete ale očakávať že stretnete muža ktorý ťa bude mať rád i s tvojimi chybami.

 

Ženy uverili proste reklame pretože ja za to stojím...

Problém je že my muži nechceme byť náhradníci za pánov dokonalých. Načo by sme sa trápili s vyberavou tridsiatničkou ak môžeme mať za partnerku mladšiu ženu ktorá sa chce usadiť.

 

Ženy sú s osmičkou ale chcú desiatku. Ale zrazu majú štyridsať a môžu mať iba päťku.

 

My muži sa nemôžeme zdokonaľovať do nekonečne. Nemôžeme narásť na 180 cm darmo budeme chodiť do posilňovne každý deň. Krajší tiež nemôžeme byť viac len tak. Potom jediná hodnota pre ženy sú len peniaze. My muži ktorý vieme svoju cenu, sa nechceme na tomto podieľať. Potom si mi muži môžeme povedať: „Mám toho dosť. Zaslúžim si viac. Viac ako byť chodiaca peňaženka.“

 

Jedna tretina žien vo veku 30 až 34 nemá partnera. Problém sa ešte prehlbuje. Tieto čísla nemám z vlastnej hlavy.  Podrobnejšie rozobratú situáciu popisuje článok : Why women lose the dating game.

 

Som priemerná žena čo mám robiť?

Si priemerná žena? Nič na tom nie je zlé. Choď von a nájdi si priemerného muža. Prestaň sa zameriavať na hviezdy. Čím viac budeš čakať, tým menšia šanca že budeš mať normálneho muža. Toto je krutá pravda.

 

Záver

 

Nechcem aby článok pôsobil zaujato proti ženám. Skús si zobrať od toho odstup, vy ženy proste môžete keď ste mladé naozaj kvalitných mužov. Lebo ste krásne, no neskôr sa krása vytráca a už nie ste tak žiadané a my priemerní muži máme zrazu pozornosť mladých žien ktoré sú o často aj o polovicu mladšie, bez záväzkov... Prečo by sme si mali komplikovať život?

 

Čísla nepustia. Nemôže každá mať pána dokonalého. Nie je to možné. Čo ale môžeš mať, je muž ktorý ťa bude mať rád, bude ti verný no ale nebude úplne podľa tvojich snov. Zreálni nároky a nájdeš niekoho s kým budeš šťastná.

No active "ca-sidebar-13312" sidebar
menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram